PARDUBICKÉ STŘÍPKY 2014

27. listopadu od 13 hodin se v Malém sále Domu hudby v Pardubicích uskutečnilo slavnostní vyhlášení tradiční literární a výtvarné soutěže Pardubické střípky. Soutěž organizuje Krajská knihovna v Pardubicích a Středisko východočeských spisovatelů, slavnostní vyhlášení připravila a moderovala Hana Cihlová. Letošního ročníku se zúčastnilo 118 soutěžících. Oceněné práce budou vycházet v příších číslech bulletinu SVčS Kruh.

PARDUBICKÉ STŘÍPKY 2014

VÝSLEDKOVÁ LISTINA – část literární
118 příspěvků, 17 škol, 37 oceněných + 1 kolektiv

I. kategorie 5 prací
Zvláštní ocenění pro nejmladší účastníky – kolektiv žáků 2. tř. ZŠ Spořilov Pardubice

II. kategorie 19 prací
1. Tereza Víšková (ZŠ Staňkova Pardubice)
2. Magdaléna Šrutová (Gymnázium Dašická Pardubice)
3. Aneta Pulcová (Letohradské soukromé gymnázium)
Čest.uznání: Liz Paulavets (Gymnázium Ústí nad Orlicí)
Vojtěch Bříza (ZŠ Staňkova Pardubice)
Lenka Brancuská (Gymnázium Dašická Pardubice)

III. kategorie 41 prací
1. Veronika Slonková (Gymnázium Šlapanice
2. Jakub Mauer (ZŠ Jevíčko)
2. Zuzana Veselková (Gymnázium Dašická Pardubice)
2. Markéta Divišová (Gymnázium Ústí nad Orl.)
3. Veronika Malíková (Gymnázium Ústí nad Orl.)
3. Karolína Floriánová (ZŠ J.J.Ryby Rožmitál pod Třemšínem)
Čest.uznání: Šárka Sláničková (Gymnázium Vysoké Mýto)
Magdaléna Víchová (Gymnázium Vysoké Mýto)
Eliška Rubešová (ZŠ E.Beneše Písek)
Klára Mrvová (ZŠ Jevíčko)
Jakub Ešpandr (Gymnázium Ústí nad Orlicí)
David Josef Trčka (ZŠ J.J.Ryby Rožmitál pod Třemšínem)
Martin Málek (Gymnázium Vysoké Mýto)

IV. kategorie 26 prací
1. Gabriela Bečičková (Gymnázium Vysoké Mýto)
1. Jakub Seidl (Gymnázium Dašická Pardubice)
2. Michaela Kocková (Gymnázium Dašická Pardubice)
2. Zuzana Hejlová (Gymnázium Ústí nad Orlicí)
2. Kateřina Stodolová (Gymnázium Dašická Pardubice)
2. Veronika Chaloupková (Gymnázium Vysoké Mýto)
3. Iva Hamzová (Gymnázium Vysoké Mýto)
3. Marie Šáchová (Gymnázium Dašická Pardubice)
3. Eva Sedláčková (Gymnázium B.Němcové Hradec Králové)

V. kategorie 27 prací
1. Anna Kuřinová (Gymnázium B.Němcové Hradec Králové)
1. Kateřina Homoláčová (Gymnázium B.Němcové Hradec Králové)
2. Anna Musilová (Gymnázium Dašická Pardubice)
3. Monika Chocholoušová (Gymnázium Dašická Pardubice)
3. Jan Jurica (Gymnázium Dašická Pardubice)
3. Markéta Jenišová (Gymnázium Jevíčko)
3. Eliška Kubištová (Gymnázium Dašická Pardubice)
Čest.uznání: Tereza Ludvíková (Gymnázium B.Němcové Hradec Králové)
Lenka Ráčková (Gymnázium Ústí nad Orlicí)

VÝSLEDKOVÁ LISTINA – část výtvarná
Soutěžních prací 174 ze 13 škol,

I. kategorie 55 prací
1. Tereza Křenová (Výtvarný kroužek Polabiny Pardubice)
2. Kristýna Holíková (ZŠ Staňkova Pardubice)
2. Kateřina Valentová (ZŠ Staňkova Pardubice)
2. Adam Šejna (ZŠ Staňkova Pardubice)
2. Lucie Stodolová (ZŠ Staňkova Pardubice)
3. Vojtěch Petrů (ZŠ Brněnec – Moravská Chrastová)
Zvl. ocenění: Kolektiv dětí (DDM Alfa-Delta Pardubice)
Výtvarný kroužek ZŠ Spořilov Pardubice

II. kategorie 62 prací
1. Alexandra Fialová (ZŠ Felberova Svitavy)
2. Kateřina Čáňová (ZŠ Staňkova Pardubice)
3. Petra Jeníčková (ZŠ J.J.Ryby Rožnitál pod Třemšínem)
Čestné uznání: Nikola Sabóová (ZŠ J.Ressla Pardubice)
Vanessa Hana Donátová (DDM Alfa-Delta Pardubice)

III. kategorie 41 prací
1. Hana Kejzlarová (ZŠ Jevíčko)
2. Nikol Krpálkovál (ZUŠ Havlíčkova ul. Pardubice)
2. Nikola Gläznerová (Gymnázium Polička)
3. Matěj Šimek (Gymnázium Polička)
Čestné uznání: Denisa Šebestíková (ZŠ E.Beneše Písek)
Andrea Faltýnková (Gymnázium Polička)
Jana Bisová ( DDM Alfa-Delta Pardubice)

IV. kategorie – 15 prací
1. Anežka Korábová (Gymnázium Polička)
2. Veronika Kysilková (Gymnázium Polička)
3. Jana Remešová (ZUŠ Havlíčkva ul. Pardubice)
3. Tereza Štěpánková (Gymnázium Polička)
Čestné uznání: Tereza Plšková (Gymnázium Polička)

V. kategorie 1 práce
Čestné uznání: Anna Bydžovská (ZUŠ Havlíčkova ul. Pardubice)

Oceněné práce budou od 12.1. do 10.2.2015 vystaveny v prostorách Krajské knihovny v Pardubicích, Pernštýnské náměstí.


Publikováno: 12. Červenec 2014

Další příspěvky

Logo SVčS

Archív aktualit

  • Prosinec 2017 (2)
  • Listopad 2017 (5)
  • Říjen 2017 (4)
  • Září 2017 (2)
  • Srpen 2017 (3)
  • Červen 2017 (1)
  • Duben 2017 (2)
  • Únor 2017 (1)
  • Leden 2017 (1)
  • Prosinec 2016 (7)
  • Listopad 2016 (5)
  • Říjen 2016 (4)
  • Září 2016 (7)
  • Červen 2016 (1)
  • Květen 2016 (1)