PARDUBICKÉ STŘÍPKY 2016

PARDUBICKÉ STŘÍPKY  2016

na téma: „Nikdo není poražený

 

 

img_6854

VÝSLEDKOVÁ LISTINA – část literární

161 příspěvků ze 36 škol

 

  1. kategorie 26 prací
  2. Karin Bauerová (ZŠ Lázně Bohdaneč)
  3. Klára Haasová (ZŠ Benešovo nám. Pardubice)
  4. Martin Fulín (ZŠ Ronov nad Doubravou)
  5. Marek a Michal Trníkovi (ZŠ Žďárec u Skutče)

Čest.uznání:  Nora Horáková (ZŠ Choltice)

Hubert Rybecký  (ZŠ Spořilov Pardubice)

 

 

 

  1. kategorie 41 prací
  2. Anna Pallová (Gymnázium Polička)
  3. Veronika Bednářová (ZŠ J.A.Komenského SION Hradec Králové)
  4. Dorota Štěpánková (Gymnázium Česká Třebová)
  5. Jan Alexandr Roháč (ZŠ Holubova Holice)
  6. Jana Slámová (Gymnázium Česká Třebová)
  7. Anna Machotová (Gymnázium Dašická Pardubice)

Čest.uznání:  Vojtěch Petrů (ZŠ Brněnec)

Jakub Hájek  (ZŠ Studánka Pardubice)

Josef Janko  (ZŠ Staňkova Pardubice)

Jolana Sillingerová  (ZŠ Studánka Pardubice)

Magdaléna Maděrová  (Gymnázium Polička)

 

 

 

III. kategorie    43 prací

  1. Tereza Junková (Gymnázium Ústí nad Orl.)
  2. Magdaléna Vodvárková (Gymnázium SŘMR Skuteč)
  3. Zuzana Osobová  (Gymnázium Dr.Antona Randy Jablonec n.Nisou)
  4. Barbora Báčová  (Gymnázium Polička)
  5. Klára Pallová  (Gymnázium Polička)
  6. Lenka Jirgesová (Gymnázium Ústí nad Orl.)
  7. Anna Tomšíková (ZŠ Křižanov)
  8. Tereza Koubová  (ZŠ Holubova Holice)

Čest.uznání:  Irena Coufalová  (ZŠ Hrochův Týnec)

Adéla Theimerová (ZŠ Holubova Holice)

Hai Si Tran  (ZŠ Holubova Holice)

 

 

 

  1. kategorie 20 prací
  2. Kateřina Charvátová (Gymnázium B.Němcové Hradec Králové)
  3. Markéta Divišová (Gymnázium Ústí nad Orl.)
  4. Barbora Dejdarová (Gymnázium Dašická Pardubice)
  5. Diana Stará (Gymnázium Dašická Pardubice)
  6. Kristýna Točfousová (Gymnázium  Polička)
  7. Jana Dobrovolná (Gymnázium Ostrov)

Čest.uznání:  Veronika Slonková (Gymnázium Šlapanice)

Aneta Pelouchová  (Stř.automobilní škola Holice)

 

  1. kategorie 36 prací
  2. Tereza Třetinová (Gymnázium Moravský Krumlov)
  3. Olga Kuttelwascherová (Gymnázium SŘMR Skuteč)
  4. Štěpán Chládek (Gymnázium Česká Třebová)
  5. Jiří Konvalinka (Gymnázium Polička)
  6. Jana Vítová (Gymnázium SŘMR Skuteč)
  7. Anna Pasovská (Gymnázium Dašická Pardubice)
  8. Barbora Bišková (Gymnázium SŘMR Skuteč)
  9. Tomáš Kögler (Gymnázium Lanškroun)

Čest.uznání:  Tereza Brůnová (Gymnázium Dašická Pardubice)

Lenka Korečková  (Gymnázium Polička)

Pavlína Šafková  (Gymnázium Vysoké Mýto)

 

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA – část výtvarná

101 soutěžních prací  z 9 škol

 

  1. kategorie
  2. Johana Čípelová (ZŠ J.J.Ryby Rožmitál pod Třemšínem)
  3. Adina Starová (ZŠ Staňkova Pardubice)
  4. Tereza Drechslerová (ZŠ J.J.Ryby Rožmitál pod Třemšínem)

Čestné uznání:  Lenka Korbelová (ZŠ Ostřešany)

 

 

  1. kategorie
  2. Petr Zemek (ZŠ J.J.Ryby Rožmitál pod Třemšínem)
  3. Matěj Belka (ZŠ J.J.Ryby Rožmitál pod Třemšínem)
  4. Tereza Čermáková (ZŠ Brněnec)

 

 

III. kategorie

  1. Miroslav Čermák (ZŠ Chotěboř)
  2. Eliška Bernátová (DDM Alfa+Delta Pardubice)
  3. Martin Kučera (ZŠ Chotěboř)

Čestné uznání:  Lucie Korbelová  (DDM Alfa+Delta Pardubice)

 

 

 

  1. kategorie + V. kategorie

Bez účasti

 

 

 

 

Oceněné a další vybrané výtvarné práce budou od 6.12. 2016 do 10.1. 2017 vystaveny v prostorách Krajské knihovny v Pardubicích,  Pernštýnské náměstí.

 

 

 

 

 


Publikováno: 10. Prosinec 2016

Další příspěvky

Logo SVčS

Archív aktualit

  • Listopad 2017 (3)
  • Říjen 2017 (4)
  • Září 2017 (2)
  • Srpen 2017 (3)
  • Červen 2017 (1)
  • Duben 2017 (2)
  • Únor 2017 (1)
  • Leden 2017 (1)
  • Prosinec 2016 (7)
  • Listopad 2016 (5)
  • Říjen 2016 (4)
  • Září 2016 (7)
  • Červen 2016 (1)
  • Květen 2016 (1)
  • Duben 2016 (4)