PARDUBICKÉ STŘÍPKY 2017 na téma : „Velké překvapení“

DSCN0532 DSCN0537

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA – část literární

161 příspěvků ze 33 škol

 

 

  1. kategorie
  2. Ondřej Šenk (ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou)
  3. Kristýna Pařízková (ZŠ Lázně Bohdaneč)
  4. Kateřina Jiroušová (ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou)
  5. Lucie Culková (ZŠ Spořilov Pardubice)

 

 

  1. kategorie
  2. Anna Pallová (Gymnázium Polička)
  3. David Theodor Nimrichtr (Gymnázium Dašická Pardubice)
  4. Kateřina Krajová (Gymnázium Ústí nad Orl.)
  5. Michaele Jelínková (ZŠ Holubova Holice)
  6. Sofia Dia (ZŠ Jevíčko)
  7. Jakub Michálek (ZŚ J.J.Ryby Rožmitál pod Třemšínem)
  8. Martin Kavička (Gymnázium Dašická Pardubice)

Čest.uznání:  Matěj Belka (ZŠ J.J.Ryby Rožmitál pod Třemšínem)

Eliška Tománková  (ZŠ Studánka Pardubice)

Veronika Sokolová  (ZŠ Studánka Pardubice)

Marek Novák  (ZŠ J.J.Ryby Rožmitál pod Třemšínem)

 

 

III. kategorie   

  1. Jan Alexander Roháč (ZŠ Holubova Holice)
  2. Le Quynh Anh Luongová (Gymnázium Dašická Pardubice)
  3. Salome Korbelová (ZŠ Dr.Peška Chrudim)
  4. Daniela Tůmová (G Moravská Třebová)
  5. Štěpánka Navrátilová (ZŠ Felberova Svitavy)
  6. Natálie Červená (Gymnázium Ústí nad Orl.)
  7. Klára Pallová (Gymnázium Polička)
  8. Hana Horáková (ZŠ Dubina Pardubice)

Čest.uznání:  Tereza Vandasová  (ZŠ J.J.Ryby Rožmitál pod Třemšínem))

Jakub Hájek (ZŠ Studánka Pardubice)

Tereza Volfová (ZŠ Proseč )

Adéla Macháčková (Gymnázium Ústí nad Orl.)

Tereza Junková (Gymnázium Ústí nad Orl.)

Kateřina Koberová (Gymnázium Dašická Pardubice)

Aneta Schmidtová (ZŠ Dubina Pardubice)

 

                      

  1. kategorie
  2. Marie Coufalová (Cyrilometodějské gymnázium Prostějov)
  3. Renáta Nováková (Gymnázium Dašická Pardubice)
  4. Adéla Bártová (Stř.škola automobilní Holice)
  5. Anna Tomšíková (Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou)
  6. Nicolas Ulrich (Stř.škola automobilní Holice)

Čest.uznání:  Veronika Malínková (Gymnázium Ústí nad Orlicí)

Ondřej Faiman (Gymnázium Hlinsko)

Lucie Klimešová  (Stř.prům.škola chemická Pardubice)

 

 

  1. kategorie
  2. Diana Stará (Gymnázium Dašická Pardubice)
  3. Eliška Bartoňová (Stř.škola veterinární Hradec Králové)
  4. Tereza Marková (Cyrilometodějské gymnázium Prostějov)
  5. Kevin Lichý (Stř.prům.škola chemická Pardubice)
  6. Tereza Tomková (Gymnázium Dašická Pardubice)

Čestné uznání:  Helena Ptáčková (Cyrilometodějské gymnázium Prostějov)

Pavlína Syrůčková (Gymnázium Dašická Pardubice)

 

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA – část výtvarná

135   soutěžních prací  z 8 škol

 

  1. kategorie
  2. Jozef Jano (ZŠ J.J.Ryby Rožmitál pod Třemšínem)
  3. Natálie Davidová (ZŠ J.J.Ryby Rožmitál pod Třemšínem)
  4. Sofie Borovcová (DDM Alfa+Delta Pardubice)
  5. Eliška Křížková (ZŠ J.J.Ryby Rožmitál pod Třemšínem)
  6. Nikolas Papadopulos (ZŠ Spořilov Pardubice)
  7. Michal Dymák (ZŠ Chotěboř)

Čestné uznání:  Martin Mazura (ZŠ J.J.Ryby Rožmitál pod Třemšínem)

Lukáš Kozel  (ZŠ Spořilov Pardubice)

                           Kristýna Pařízková (ZŠ Lázně Bohdaneč)

Jessica Nella Velecká (DDM Alfa+Delta Pardubice)

 

  1. kategorie
  2. Aneta Pleskačová (ZŠ Chotěboř)
  3. Aneta Kárníková + Klára Jiránková (ZŠ Chotěboř)
  4. Natálie Coufalová (ZŠ Chotěboř)
  5. Matěj Belka (ZŠ J.J.Ryby Rožmitál pod Třemšínem).

Čestné uznání:  Natálie Buriánová (ZŠ J.J.Ryby Rožmitál pod Třemšínem)

Petra Šmídová + Amálie Málková (ZŠ Chotěboř)

                           Kristýna Prošková  (ZŠ Chotěboř)

III. kategorie

  1. – 3. místo neuděleno

Čestné uznání:  Vendula Pithartová  (DDM Alfa+Delta Pardubice)

Eliška Bernátová (DDM Alfa+Delta Pardubice)

Tereza Čermáková (ZŠ Brněnec)

 

 

  1. kategorie

1  Barbora Báčová  (Gymnázium Polička)

 

 

Oceněné a další vybrané výtvarné práce budou v únoru  2018 vystaveny v prostorách Krajské knihovny v Pardubicích,  Pernštýnské náměstí. Vítězné literární příspěvky budou průběžně otištěny v bulletinu Kruh, který vydává Středisko východočeských spisovatelů.

 

 

 


Publikováno: 2. Prosinec 2017

Další příspěvky

Logo SVčS

Archív aktualit

  • Březen 2018 (1)
  • Prosinec 2017 (3)
  • Listopad 2017 (5)
  • Říjen 2017 (4)
  • Září 2017 (2)
  • Srpen 2017 (3)
  • Červen 2017 (1)
  • Duben 2017 (2)
  • Únor 2017 (1)
  • Leden 2017 (1)
  • Prosinec 2016 (7)
  • Listopad 2016 (5)
  • Říjen 2016 (4)
  • Září 2016 (7)
  • Červen 2016 (1)